KONST / Litografier / Färglitografi 14912055
nr 1491 2055
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Riddarholmen. Signerad, numrerad 150/ 360, daterad -88. Färglitografi, bildmått: 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x58 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:41:59
24/9 18:29:30
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant